مجموعه ما از سال 1398 به نام شرکت رسا تجارت همراه گستر با نشان تجاری بروموبو تاسیس شد.با توجه به تجربه های زیادی که در حوزه خدمات و فروش تلفن همراه داریم تصمیم گرفتیم تجربه خودمان را در زمینه ی فروش و خدمات تعمیراتی با شما به اشتراک بزاریم. تیم ما در نظر دارد تا بهترین کیفیت و بروزترین گجت های دنیای تکنولوژی را نقد و بررسی کند و بهترین محصولات را با گارانتی های معتبر در اختیار مشتری های عزیز قرار بدهد.ما سعی کردیم در فروشگاه آنلاین بروموبو  با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی بهترین قیمت برای محصولات را در نظر بگیریم تا با سود کم و فروش زیاد رضایت شما مشتریان عزیز را جلب نماییم.

About us
servic

تیم ما در زمینه ی تعمیرات تخصصی موبایل بهترین تکنسین ها را جمع کرده و با ایجاد صفحه ی در خواست تعمیرات آنلاین، خدمات را با شیوه ای جدید ارائه می دهد.شما می توانید برای مشاوره در مورد ایراد گوشی موبایل خود به صفحه ی درخواست تعمیرات موبایل مراجعه کنید و مشکلات گوشی موبایل خود را ثبت نمایید. در سریعترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس می گیرند و نسبت به تعمیرات، مشاوره های لازم را به شما می دهند.

سرویس حمل و نقل را برای تعمیرات موبایل رایگان در نظر گرفتیم تا با صرفه جوی در هزینه و زمان، باعث جلب رضایت مشتری های عزیزمان شویم.

استفاده از قطعات درجه ی یک، با کیفیت و بهره مند بودن از تجربه ی چند ساله باعث میشود که کیفیت خدمات تعمیرات که ارائه می شود بهترین نتیجه را برای مشتری  داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *