ارسال سفارشات:

• اکسپرس فروشگاه بروموبو در حال حاضر فقط در شهر تهران(مناطق 22 گانه) امکان‌پذیر می‌باشد.
• در صورتیکه سفارش در روزهای شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 و در روز پنجشنبه تا ساعت ۱۲ ثبت گردد، ارسال سفارش در همان روز صورت می‌گیرد. چنانچه پس از بازه زمانی فوق ثبت سفارش انجام پذیرد، ارسال سفارش در روز کاری بعد انجام خواهد شد.
• بدیهی است قوانین ارسال اکسپرس فروشگاه بروموبو در روزهای غیر تعطیل قابل اجرا نخواهد بود.
• هنگام دریافت سفارش ارائه مدرک شناسایی معتبر خریدار الزامی می‌باشد. در صورت عدم حضور خریدار یا عدم ارائه مدرک شناسایی معتبر، کالای خریداری شده بازگردانده می‌شود و پس از هماهنگی مجدد و پرداخت هزینه های مربوطه، کالا ارسال خواهد شد

حمل کلیه سفارشات توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران  و یا تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی بروموبو هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آنها ندارد.
برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست و تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود با استفاده از کدپیگیری از سایت پست پیگیری نمایید.
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.