تعمیرات تخصصی برند سامسونگ

یکی از پر فروش ترین برندهای بازار موبایل سامسونگ است که با توجه به سخت افزار قوی و رابطه کاربری مناسب باعث شده تمایل مردم به خرید این برند زیاد شود.

 

از این رو شاهد خرابی های روز افزون  گوشی های سامسونگ هستیم این خرابی ها شامل خرابی تاچ و ال سی دی، خرابی باتری، مشکل آنتن و مشکل شارژ هست .

تعمیرات تخصصی سامسونگ

توسط تعمیرکاران زبردست بروموبو

  • تاچ و LCD
  • باتری
  • دوربین فیلمبرداری
  • سوکت شارژ
  • شکستگی و خرابی

سریعترین مرکز تخصصی تعمیرات موبایل تهران

 

تماس با بروموبو

آماده خدمت رسانی بصورت حضوری هستیم

آدرس

تهران، مجتمع تجارت جهانی فردوسی، طبقه دوم واحد254

توضیحات مختصر درباره تعمیرات شیائومی

یکی از پر فروش ترین برندهای بازار موبایل سامسونگ است که با توجه به سخت افزار قوی و رابطه کاربری مناسب باعث شده تمایل مردم به خرید این برند زیاد شود.

از این رو شاهد خرابی های روز افزون  گوشی های سامسونگ هستیم این خرابی ها شامل خرابی تاچ و ال سی دی، خرابی باتری، مشکل آنتن و مشکل شارژ هست .

تاچ و ال سی دی

از اونجایکه کیفیت ال سی دی های سامسونگ نسبت به بقیه ی گوشی ها بهتر است هزینه ی ساخت و تولید بالای هم نسبت به این بقیه ی مدل ها دارند.

 تاچ و ال سی دی سامسونگ کیفیت های زیادی در بازار دارد که بهترین کیفیت، کیفیت سرویس پک است .

تاچ و ال سی دی سرویس پک، ال سی دی است که خود سامسونگ برای خدمات پس از فروش روانه بازار می کند این کیفیت معمولا  با فریم تو بازار عرضه می شود و از لحاظ تاچ و تصویر هیچ تفاوتی با ال سی دی  اصلی سامسونگ ندارد که شما و با خیال راحت می توانید نسبت به خرید این نوع ال سی دی اقدام کنید.

 

تاچ و ال سی ید گلس چنچ

تاچ و ال سی ید گلس چنچ همان کیفیت اصلی گوشی است که بر اثر ضربه تاچ یا گلس گوشی می شکند و با فرایندی که در این " مقاله" گفتیم تعویض می گردد

قیمت این ال سی دی نسبت به سرویس پک پایین تر است

 

کیفیت آی سی

یکی دیگه ازکیفیت های ال سی دی کیفیت  ای سی هست که نسبتا کیفیت قابل قبولی دارد این کیفیت مورد تایید متخصصان وتعمیرکارن موبایل نیست ولی برای استفاده ی  کوتاه مدت و یا استخراج اطلاعات از این کیفیت استفاده میشود .

توصیه ی مختصصان بروموبو برای تعویض ال سی دی سامسونگ کیفیت سرویس پک می باشد که گوشی بعد از تعمیرمثل روز اول خواهد شد.

باتری

باتری های سامسونگ  کیفیت های مختلفی در بازار دارد که بهترین کیفیت اون اورجینال هست که معمولا یک سال گارانتی  دارد

 

خرابی های رایج در گوشی های سامسونگ

سامسونگ نیزمانند سایر گوشی ها خالی از ایراد نیست و گوشی های این کمپانی هم ایراد های رایجی دارد مانند خرابی سی یی یو، آنتن، شارژ، تاچ ، مشکلات رایج نرم افزاری

 

خرابی سی پی یو دستگاه

تو گوشی های سری آ سامسونگ ما شاهد خرابی خیلی زیاد سی پی یو بودیم که به خاطر استفاده از خمیر قلع نامناسب در این مدل باعث می شد که دستگاه روی آرم سامسونگ بمونه یا وقتی می زنید به شارژ علامت شارژ بالا باید و روشن نشه هزینه ی  تعمیر این خرابی از 350 هزار تومن تا 1800 هزار تومن متغییر بوده و نیاز به دانش و تخصص خیلی بالایی دارد. مدت زمان لازم برای تعمیر این مشکل دو ساعت تا یک روز کاری متغییر که بستگی به شرایط کاری دارد.

 

خرابی هارد

 ای سی هارد وظیفه ی ذخیره ی اطلاعات رو دارد برای همین بیشتر در معرض خرابی قرار می گیرند.

تعویض هارد گوشیهای سامسونگ پروسه  ی یک روزه تا سه روزه دارد که بستگی به مدل قیمت و زمان آن متغییر است و در بعضی موارد نیز این مشکل قابل حل نیست و باید برد دستگاه تعویض گردد.

 

خرابی فلت ال سی دی

در بعضی مواقع وقتی گوشی ضربه یا آب می خورد تاچ دستگاه یا تصویر ال سی دی  به درستی کار نمیکند که این مشکل با تعویض فلت ال سی دی قابل حل است.

پرش آنتن

 پرش آنتن  یکی از ایراداتی است که برای گوشی های سامسونگ اتفاق می افتد این مشکل در بعضی موارد با نرم افزار قابل حل است ولی در بعضی مواقع این ایرادات ناشی از خرابی مدار انت ن است که در هر دو حلت نیاز به چک کردن توسط متخصص تعیمرات موبایل نیاز دارد.

 

ایرداهای رایج نرم افزاری

 ایرادات رایج نرم افزاری  هستند که به راحتی قابل حل هستند که  ما می توانیم بهتون کمک کنیم تا این ایرادات رو بدون مراجعه ی حضوری برطرف کنید برای اینکار با مشاورین بروموبو تماس بگیرید.

 

ایراد تاچ

ایراد رایجی که توی گوشی های سری  A ساموسنگ هست مشکل لمس دستگاه می باشد که با اثر ضربه از کار می افتد این مشکل مربوط به برد اصلی دستگاه می باشد که باید عیب یابی تخصصی صورت بگیرد و بر اساس ان اعلام هزینه می شود.

تعمیرات تخصصی

همراه

سرعت خدمات