سوالات متداول

سفارش شما بعد از دریافت اگر گزینه ی پست یا تیپاکس رو انتخاب کرده باشید همان روز تحویل پست یا تیپاکس داده می شود.

اگر گزینه ی پیک پس کرایه رو انتخاب نمایید سفارش شما حداکثر بعد از دو ساعت پردازش و برای شما با استفاده از اسنپ باکس یا تپسی ارسال می گردد.

در صورت انتخاب گزینه ی اکسپرس  این گزینه ی برای شهر تهران مناطق ۲۲ گانه ارسال می شود اگر شما قبل از ساعت ۱۶ ثبت سفارش کنید برای شما در  همان روز و اگر بعد از ساعت  ۱۶ باشد سفارش شما فردای آن روز ارسال می گردد.

بله شما در قسمت حمل و نقل میتونید گزینه تحویل حضوری رو بزنید و در بازه ساعتی 11 تا 18 بعد از ظهر برای دریافت محصول خود تشریف بیارید

آدرس فروشگاه بروموبو برای دریافت حضوری: تهران، میدان فردوسی، پاساژ تجارت جهانی فردوسی، طبقه ی دوم، پلاک ۲۵۴

ضمانت هفت روزه بروموبو به این صورت است که اگر پس از ثبت سفارش خود کالا به دستتون رسید، در صورتی که محصول شما، مشکل فنی داشته باشد، شما می‌توانید در مهلت تست خود پس از هماهنگی با پشتیبانان ما، کالا را برای ما مرجوع کنید و در صورت تایید مشکل از طرف کارشناسان ما، بسته به انتخاب شما یا کالا برای شما تعویض می‌شود و یا مبلغ سفارش برای شما ظرف ۷۲ ساعت کاری عودت  داده می‌شود.

در صورتی که کالای انتخابی شما با کالایی که برای شما ارسال شده است، تفاوت‌هایی اعم از رنگ، مدل و مشخصات دیگر داشت، بدون باز کردن پلمپ محصول، با هماهنگی پشتیبانان ما، کالا را برای ما مرجوع کنید و در صورت تایید از طرف کارشناسان ما، بسته به انتخاب شما یا کالا برای شما تعویض می‌شود و یا مبلغ سفارش برای شما ظرف ۷۲ ساعت کاری عودت می‌شود.

کالای مرجوعی خود را با پست پیشتاز برای ما ارسال کنید و فیش پرداختی پست خود را نگه‌ دارید، در صورت تایید مشکل، مبلغ پرداختی پست نیز برای شما عودت داده می‌شود. اگر ساکن تهران هستید، برای مرجوع کردن کالای خود می‌توانید با کارشناسان ما هماهنگ کنید تا روند بررسی سریع تر شود. از نوشتن آدرس روی جعبه اصلی کالا، خودداری کنید و جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال کنید.

هزینه ی ارسال کالا ی معیوب اگر در مدت زمان هفت روزه بعد از دریافت باشد پس از تست و تایید کارشناسان ما بر عهده ی مجموعه ی بروموبو می باشد.