تعمیرات موبایل
تعمیرات موبایل

از ما بپرسید


  آیا شما هم سوالی دارید؟

  سوالات متداول از تعمیرکاران ما

  لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا پرسش خود را به ما بگویید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

  سوالات متداول

  نحوه‌ی ثبت درخواست تعمیرات موبایل به چه صورتی است؟

  برای ثبت درخواست وارد سایت بروموبو شوید، گزینه ی ثبت درخواست تعمیرات رو کلیک کنید، در صفحه بارگذاری شده مشخصات خود را وارد کنید.

  مدت زمان تعمیر گوشی خراب چقدر است؟

  مدت زمان تعمیر گوشی بستگی به مدل و نوع ایراد ان متغییر است که قبل از ارسال کارشناسان بروموبو مدت زمان آن را بهتون اعلام می کنند.

  نرخ تعمیرات به چه صورتی محاسبه می گردد؟

  نرخ تعمیرات موبایل بر اساس اتحادیه ی تعمیرات موبایل استان تهران محاسبه می گردد.

  ایا گوشی تعمیر شده گارانتی دارد؟

  گوشی های تعمیر شده در مجموعه ی بروموبو یک هفته گارانتی دارد، قطعات مثل باتری گارانتی یک ساله ی بی قید وشرط دارند که در صورت خرابی براتون بدون هیچ گونه هزینه ای تعویض می گردد.قطعات مثل ال سی دی گارانتی اصالت و کیفیت دارند.

  از کجا مطمین بشیم که قطعات تعویض شده اصلی هستند؟

  بروموبو گارانتی اصالت و کیفیت به مشتری با فاکتور مهر دار ارائه می کند که در صورت مشکل می تواند به اتحادیه ی تعمیرات موبایل مراجعه کرده ونسبت به اصالت قطعه اطمینان حاصل کند.

  پیک بروموبو رایگان است؟

  پیک بروموبو برای مناطق 22 گانه تهران رفت و برگشت در صورتی که گوشی در مجموعه ی بروموبو تعمیر شود رایگان است و اگه بنا به دلایلی قابل تعمیر نباشد یا مشتری هزینه ی اعلام شده را قبول نکند هزینه ی پیک برعهده ی کاربر است.

  چرا برای تعمیر گوشی به بروموبو اطمینان کنیم؟

  بروموبو با استفاده از پیشرفته ترین امکانات و همچنین تعمیکاران مجرب در کمتر زمان با بهرتین کیفیت خدمات خود را به مشتری ارائه می کند.