آکادمی بروموبو

تیم آموزشی بروموبو در زمینه آموزش تعمیرات موبایل بهترین اساتید را گرد هم آورده، تا مبحث آموزش تعمیرات موبایل را به بهترین شکل انجام دهد.بیش از 5 سال در زمینه آموزش تعمیرات موبایل فعالیم تا خلا موجود در این زمینه را بتوانیم تا حدی کاهش دهیم. هدف ما از برگزاری دوره های آموزشی، تربیت و آموزش نیروی متخصص و نشان دادن مسیر در این حوزه بوده و با تعهدی کم نظیر توانسته ایم بسیاری از علاقه مندان را به سمت این مهم که آموزش، تجربه و اشتغال می باشد سوق دهیم.

در عصر پیش رو نیاز آموزش در هر زمینه ای مخصوصا حوزه IT و خدمات حس می شود و با تکیه بر تخصص و مهارت میتوان در این حوزه(تعمیرات آنلاین تلفن همراه) به عنوان یک منبع درآمد قابل اتکا حساب ویژه ای باز کرد. 

از این رو تیم تخصصی بروموبو متعهد است تا رسیدن به هدف نهایی و رسیدن به درآمد مورد انتظار در کنارتان باشد...

در کنار آموزش موارد دیگری را می آموزید...

 • تشخیص اصالت قطعات
 • ارتباط با مشتریان
 • مهارت حل مساله
 • مهارت کار گروهی
 • غربال گری دستگاههای تعمیری
 • مشتری مداری
آموزش تعمیرات موبایل 1

تا رسیدن به درآمد کنارتیم . . .

باهم، در کنار هم، یاد می گیریم و پیش میریم ...

تعمیرات موبایل

تعمیرات موبایل به عنوان حرفه

با توجه به افزایش قابل توجه قیمت موبایل، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند، گوشی‌های آسیب‌دیده خود را تعمیر کنند. از این‌رو بازار تعمیرات موبایل رونق زیادی پیدا کرده است. اگر می‌خواهید در زمینه تعمیرات گوشی تلفن همراه فعالیت داشته‌باشید، ابتدا باید در دوره‌های آموزشی آن شرکت کنید تا دانش و مهارت لازم را به‌دست آورید. دوره آموزش تعمیرات موبایل بروموبو، یکی از جامع‌ترین و کاربردی‌ترین دوره‌ها در این زمینه است که شما را به یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل تبدیل می‌کند. با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

 سخت‌افزار موبایل

سخت‌افزار موبایل در اثر عوامل مختلف مانند زمین‌خوردگی، آب‌خوردگی و بسیاری عوامل دیگر ممکن است دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته‌باشد. یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل باید درک کاملی از کلیه سخت‌افزارهای آن داشته‌باشد و مشکلات به‌وجود آمده را به‌طور دقیق عیب‌یابی کند.

همچنین استفاده از تجهیزات و ابزارهای تعمیر موبایل، از دیگر مهارت‌هایی است که یک تعمیرکار کاربلد، باید از آن برخوردار باشد تا بتواند قطعات معیوب موبایل را به‌راحتی تعویض کند. در دوره آموزش تعمیرات موبایل بروموبو، کلیه این موارد به هنرجویان آموزش داده می‌شود تا ایرادات سخت‌افزاری موبایل را خیلی سریع شناسایی و نسبت به رفع آن‌ها اقدام کنند.

نرم‌افزار موبایل

مشکلات گوشی تلفن همراه، همیشه سخت‌افزاری نیست و در بسیاری موارد، ایراد از نرم‌افزار موبایل است. یک تعمیرکار ماهر باید با نرم‌افزار گوشی‌های اندرویدی و گوشی‌های آیفون که سیستم‌عامل iOS بر روی آن‌ها نصب شده است، آشنایی کامل داشته‌باشد و بتواند مشکلات مربوط به آن‌ها را برطرف کند.

مشکلاتی مانند فراموشی رمز عبور، ممکن است ساده به‌نظر برسند، اما برای فردی که هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارد، دردسرساز خواهند بود. به‌همین دلیل بروموبو در این دوره آموزشی خود، نرم‌افزار موبایل را به‌طور کامل به هنرجویان آموزش می‌دهد تا در این زمینه مهارت و تجربه کافی را به‌دست آورند.

کارورزی پس از دوره در بروموبو

یکی از موارد مهمی که در حرفه تعمیرات موبایل اهمیت دارد، تجربه است. درست است که آموزش عملی و تخصصی نقش زیادی در تبدیل شدن به یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل دارد، اما قرار گرفتن در شرایط واقعی و مواجه شدن با چالش‌های مختلف نیز می‌تواند در این مسیر بسیار موثر باشد و شما را به یک تعمیرکار متخصص و باتجربه تبدیل کند. به‌همین دلیل بروموبو برای هنرجویان خود این امکان را فراهم کرده که پس از پایان دوره بتوانند در مرکز تعمیرات این مجموعه، یک دوره کارورزی بگذرانند و تجربیات ارزشمندی کسب کنند. این یکی از امتیازات منحصربه‌فردی است که بروموبو در اختیار هنرجویان خود قرار می‌دهد.

پشتیبانی مادام‌العمر فقط در بروموبو

بروموبو همواره تلاش کرده است که از هنرجویان خود حداکثر پشتیبانی را داشته‌باشد تا حتی پس از پایان دوره بتوانند از امکانات این مجموعه به‌صورت رایگان استفاده کنند. از این‌رو امکاناتی را تدارک دیده است تا افراد پس از پایان دوره آموزشی با اساتید خود در ارتباط باشند و سوالات خود را در مورد مشکلات و چالش‌هایی که در تعمیرات موبایل با آن مواجه می‌شوند، مطرح و رفع اشکال کنند. اگر امکان حل مشکل به‌صورت تلفنی نبود، آن‌ها می‌توانند با تعیین وقت قبلی به آکادمی بروموبو مراجعه و اشکالات خود را برطرف کنند.

                                           دوره های آموزشی بروموبو

     دوره مقدماتی رایگان 

دوره مقدماتی رایگان، مخصوص افرادی ست که بر سر دوراهی انتخاب این شغل به عنوان حرفه گیر افتاده و یا هنوز برای ثبت نام تردید دارند.
این دوره کلیت آموزش و نقشه راه آموزش تعمیرات موبایل را توسط اساتید نشان داده و به تصمیم گیری هر چه بهتر هنرجو کمک خواهد کرد.

         دوره تخصصی

با اتمام دوره آموزشی تخصصی میتوانید اطمینان یابید تمامی مفاهیم مربوط به تعمیرات دستگاههای آیفون و اندروید را به صورت کاربردی فراگرفته اید و آماده ورود به بازار کار هستید. سرفصل های آموزشی مربوط به این دوره را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.

     دوره فوق تخصصی 

دوره فوق تخصصی مرکز آموزش تعمیرات بروموبو، شامل تمامی مطالب آموزشی روز دنیا در خصوص دستگاههای اندورید . آیفون بوده، اگر از انتخاب خود برای ادامه این شغل مطمئن شدید، این دوره می تواند گزینه بسیار خوبی برای انتخاب باشد، چرا که پس از پایان دوره و کسب تجربه امکان تدریس در سطوح پایینتر را نیز خواهید داشت.

مدت زمان دوره تعمیرات بروموبو

مدت زمان دوره آموزشی مطابق با انتخاب هنرجو متفاوت است، لذا بروموبو خود را متعهد می داند چنانچه پس از آموزش نیاز به تمدید جلسات آموزشی باشد،این مهم را برآورده نماید.

در اینصورت هنرجو هیچ گونه استرسی در خصوص یادگیری نخواهد داشت، و از طرف دیگر هنرجو آمادگی ادامه این حرفه را با اشتیاق بیشتر خواهد داشت...

رضایت برخی کارآموزان دوره آموزشی بروموبو

در پایان هر دوره آموزشی، جهت حفظ و ارتقا کیفیت دوره ها از تمامی کارآموزان نظرسنجی بعمل می آید...
شما هم میتوانید تعمیرکارانی با درآمد بالا باشید...

آموزشی تعمیرات موبایل
آموزشی تعمیرات موبایل

فرآیند ثبت نام دوره های بروموبو در یک نگاه

گام اول

تکمیل فرم ثبت نام، و بررسی توسط کارشناسان

گام دوم

تماس با هنرجو و دریافت اطلاعات تکمیلی

گام سوم

بازدید از کلاسهای تئوری و کارگاه آموزشی

گام چهارم

شرکت در دوره مقدماتی توجیهی رایگان

گام پنجم

ثبت نام تکمیلی دوره 

گام ششم

شرکت در کلاس ها و شروع فرآیند آموزشی

در کارمان حرفه ای هستیم

 

 

درخواست ثبت نام دوره آموزشی

 

آمده ایم در این مسیر تا رساندن شما به درآمد مورد نظر کنارتان باشیم،  آماده اید  ...؟ 

برای آگاهی و اطلاع از موارد زیر ثبت نام نمایید

 • شرکت در دوره رایگان
 • مشاوره قبل از ثبت نام
 • آشنایی با اساتید دوره
 • آشنایی با تجهیزات دوره
 • آشنایی با فضای آموزشی
 • دیدار با کارآموزان دوره های قبلی

بازار کار تعمیرات موبایل چگونه است؟

افزایش چشم‌گیر نرخ ارز در سال‌های اخیر، سبب شده است که قیمت گوشی‌های موبایل به‌شدت افزایش پیدا کند. به‌همین دلیل در هنگام آسیب‌دیدگی گوشی، افراد ترجیح می‌دهند به‌جای تعویض، آن را تعمیر کنند. همین امر موجب شده تا در بازارکار تعمیرات موبایل، فضای مناسب و بکر برای جذب تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص ایجاد شود. 


اگر می‌خواهید در این رشته فعالیت کنید، لازم است بدانید که باید از دانش و تخصص کافی در تعمیرات موبایل برخوردار باشید تا بتوانید به موفقیت و درآمد بیشتری در این بازار پرتقاضا دست پیدا کنید. بازارکار تعمیرات موبایل برای افراد ماهر و زبده، یک موقعیت استثنایی فراهم می‌کند تا با تخصص و خلاقیت خود بتوانند خدمات حرفه‌ای به مشتریان ارائه دهند و درآمد قابل توجهی کسب کنند.

 

آیا درآمدی که این شغل دارد، بیشتر از سایر شغل‌هاست؟

میزان درآمد تعمیرات موبایل به عوامل مختلفی از جمله موقعیت مکانی، مهارت تعمیرکار،توانایی ارتباط با مشتریان و ... بستگی دارد. عنصر اعتماد در شغل تعمیرات تلفن همراه بسیار مهم بوده بطوری که در صورت اثبات به مشتریان می تواند به افزایش درآمد تعمیرکار کمک شایانی نماید.

مهارت و دوری از پیچیدگیهای مرسوم برای تعمیر موبایل مشتریان، برخورداری از تجربه کافی در تعمیر موبایل، ارتباط سازنده با مشتریان، رعایت انصاف در هزینه خدمات، تعهد در زمان تحویل و بسیاری عوامل دیگر، بر درآمد تاثیر گذارند،در بروموبو تمامی مواردی که یرای رسیدن به درآمد ایده آل نیاز دارید را آموزش خواهید دید،  اما در حالت کلی می‌توان گفت که درآمد تعمیرات موبایل چندین برابر حقوق اداره کار است و گاهی اوقات به به بالای 70الی 80 میلیون تومان در ماه نیز می‌رسد.

با  بروموبو، حرفه ای باشید...